محل تبلیغات شما

پيام نماينده مجلس خبرگان رهبري خطاب به مسئولين و زله زدگان شهرستانهاي ميانه و سراب

مسئولين استان با توجه به در پيش بودن فصل سرما در بوته آزمون سختي قرار گرفته اند

آيت الله دکتر هاشم هاشم زاده هريسي نماينده مردم آذربايجان شرقي در مجلس خبرگان رهبري درپي وقوع زله در شهرستان هاي ميانه و سراب خطاب به مسئولين و زله زدگان پيامي صادر نمود.

متن کامل اين پيام به شرح زير مي باشد:

بسم الله الرحمن الرحيم

واصبر علي ما اصابك انّ ذالك من عزم الامور

در برابر مصيبت وارده صبر و تحمل پيشه ورزيد كه اين خود نشانه همتي بلند و اراده‌هاي آهنين است.

مردم بزرگوار و بلند همت شهرستان هاي ميانه و سراب بويژه اهالی مصیبت دیده روستاي ورنکش بخش ترکمنچاي

اي مومنان، اي بندگان خوب و صالح خدا، وقوع زله در آن مناطق تقدير و آزمون الهي است، از راه دور شنيدم و اندوهگين شدم متاسفانه به علت دوري در ميانتان نيستم ، ولي در غم و ناراحتي شما شريکم و از دور مسائل را پي مي گيرم خداوند اجر و پاداش فراوان در دنيا و آخرت برايتان عنايت فرمايد .

مردم بزرگ، بلند همت و آهنين اراده آذربايجان! مصيبتي كه در اثر زله سنگين بر شما وارد شده دل همه مسلمانان و همه ملت ايران را آزرده و غمگين ساخته است و من نيز جزئي  از شما و عضوي از پيكر شما دردمندم، اين مصيبت عظمي را به پيشگاه حضرت وليعصر و همه ملت ايران مخصوصاً مردم شريف آذربايجان به ويژه اهالي محترم شهرستانهاي آسيب ديده ميانه و سراب و به خانواده هاي مصيبت زده و داغديده تسليت مي گويم و از پيشگاه خداوند منان برايتان اجر جزيل و صبر جميل مسئلت دارم كه مؤمنان جز تسليم و شكر و سپاس در برابر تقدير الهي سخني ندارند ولي مسئولان نظام مخصوصاً مسئولان استان با توجه به در پيش بودن فصل سرما در بوته آزمون سختي قرار گرفته اند كه چگونه به اين مردم خوب و مصيبت ديده خدمت رساني كنند و از آلام روحي آنان بكاهند خسارتها را جبران نمايند ويرانيها را آباد سازند خدمت رساني به بندگان خدا و به مصيبت زدگان و داغديدگان و به اين مردم نيكو و با ايمان ، عبادت بزرگي است اميدوارم به اين عبادت بزرگ كه موجب رضايت الهي است دست يابند. روح درگذشتگان شاد باد انشاءالله .

هاشم هاشم زاده هريسي

نماينده مردم شریف آذربايجان شرقي در مجلس خبرگان رهبري

پيام نماينده مجلس خبرگان رهبري خطاب به مسئولين و زلزله زدگان شهرستانهاي ميانه و سراب

پیام تسلیت آیت الله دکتر هاشم زاده هریسی به مناسبت ارتحال حجت الاسلام والمسلمین حاج رضا مدادی

تفسیر کوثر در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم رونمایی شد

مردم ,زله ,ميانه ,مصيبت ,كه ,آذربايجان ,ميانه و ,و سراب ,خبرگان رهبري ,مجلس خبرگان ,زله زدگان ,مجلس خبرگان رهبري ,زدگان شهرستانهاي ميانه ,زله زدگان شهرستانهاي

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها